Menu

Crystal Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crystal Queen

Crystal Queen Automat Online ZdarmaCrystal Queen je perfektní online video automat, který se k vám dostal přímo z Disneyho filmu Ledové království. Autorem tohoto automatu je společnost Quickspin a jedná se o tak napínavou hru, kvůli které budete vzhůru třeba i celou noc. Stejně jako v pohádce Ledové království je i hlavní postavou tohoto automatu královna, která zmrazí vše, na co ukáže. Znamená to, že všechny symboly i výherní linie, se kterými budete hrát, budou zmraženy. Vaším úkolem bude vše rozmrazit a vytvořit výherní kombinace. Získat při tom můžete více výherních linií i extra násobitele výher.

Crystal Queen Automat Online Zdarma

 

Crystal Queen je pětiválcovým automatem inspirovaným zimní pohádkovou krajinou, který má 20 výherních linií. Počet výherních linií se ale v průběhu hraní může zvýšit na 32, 44 nebo až 56. Počet výherních linií se zvyšuje v závislosti na počtu vašich konsekutivních výher. Při konsekutivních výhrách jsou tak postupně odstraňovány použité symboly z výherních linií a jsou nahrazeny novými symboly, které mohou tvořit další a další výherní kombinace. Každá konsekutivní výhra odmrazí jeden řádek a tím vzroste i počet výherních linií. Po třech konsekutivních výhrách budete mít k dispozici 6 řádků a násobitelé výher se budou postupně zvyšovat na 2x, 3x až 5x.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje běžný wild symbol, který se zobrazuje na čtvrtém a pátém válci. Během bonusových spinů zdarma se ale wild symbol může zobrazit i na prvním a druhém válci. V průběhu normální hry se na prvních třech válcích může zobrazit také rozšiřující se wild symbol. Při spinech zdarma se tento symbol zobrazít na prostředních třech válcích. Spiny zdarma aktivujete získáním tří scatter symbolů.

Výherní automat Crystal Queen nabízí jedinečné funkce, které vám přinesou obrovské výplaty. Nejvyšší výhrou bude 850násobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti