Menu

More Cheese Please

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

More Cheese Please

Automat More Cheese Please Online ZdarmaMusíme vás dopředu varovat, že výherní automat More Cheese Please ve vás vyvolá nepotlačitelnou chuť na kousek sýra, a pokud ho na talíř před sebe nedostanete, tak se nebudete moci ani hnout z místa. Vezměme to ale po pořádku. Grafická stránka tohoto automatu je jednoduše výborná.

Společnost Genesis Gaming znovu dokázala, že vlastní jedny z těch nejatraktivnějších výherních automatů zdarma. A jestli chceme udělat užší výběr těch nejlepších kreslených výherních automatů s podařenými animacemi, tak tento tam rozhodně patřit bude. Tento výherní automat má celkem 25 výherních linií a maximální výplata dosahuje 20 000 dolarů, což je velmi slušná částka. V nabídce ale nejsou žádné progresivní jackpoty. Tak se jen soustřeďte na získání spinů zdarma s násobiteli, které stav vašeho účtu jistě zhodnotí.

Automat More Cheese Please Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici zajímavou funkci kola štěstí, kterou aktivujete pomocí scatter symbolů. Vaší odměnou bude cokoli, co si na tomto kole vytočíte. Může to být například až 25 spinů zdarma. Zvukový doprovod tohoto výherního automatu je poklidný a nebude vás při hraní nijak vyrušovat. Na rozdíl od jiných výherních automatů zde byly odstraněny všechny rušivé zvuky na pozadí, což může být pro spoustu hráčů atraktivní výhodou. Zvukové efekty se ozvou při získání výherní kombinace, ale pokud vás i tak budou při hraní rušit, můžete veškeré doprovodné zvuky tohoto automatu jednoduše vypnout.

Maximální sázka, kterou můžete do tohoto výherního automatu vložit, činí 4 dolary na výherní linii. Zdá se vám to málo? Vynásobte si tuto částku 25 výherními liniemi a dostanete celkovou sázku, která není vůbec špatná. I tak se ale může stát, že vysoké sázkaře tato hodnota příliš nezaujme. Celkově se tento výherní automat zdarma od ostatní automatů odlišuje v mnoha směrech, ale při jeho hraní se budete rozhodně skvěle bavit. Zahrát si navíc můžete například na tabletech nebo mobilních telefonech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti