Menu

Vampire Bride

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Vampire Bride

Vampire Bride Automat Online ZdarmaVýherní automat Vampire’s Bride se rozkládá na 4 válcích a obsahuje celkem 256 výherních linií. V automatu narazíte na 12 různých tematických symbolů a rozptyl výher bude průměrný. Tématem automatu je příběh o nevěstě, která byla uvězněna v hradu krvežíznivým knížetem. Grafická stránka automatu dodává velmi tajemný vzhled, který ze hry dělá velmi atraktivní kousek. Tak neváhejte, zatočte válci a otevře si cestu do tohoto strašidelného hradu.

Vampire Bride Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Vampire’s Bride vám nabídne spiny zdarma, které budou vaším klíčem k obrovským výhrám. Spiny zdarma aktivujete 3 nebo 4 bonusovými symboly. Za tři bonusové symboly aktivujete 10 spinů zdarma a za 4 bonusové symboly aktivujete dokonce až 15 spinů zdarma. Automat vám nabídne také bonusovou hazardní hru, ve které musíte hádat barvu karty a vaše výhry tak můžete zdvojnásobit. Výhry ale budou zdvojnásobeny pouze při správném odhadu. Při nesprávném odhadu o vaši výhru přijdete. Hazardní hra ale není povinná a můžete se kdykoli rozhodnout převést své výhry na váš účet. Hazardní hra bude aktivní pouze v případě dosažení výhry v hlavní hře. Při získání výhry v bonusové hře nebude hazardní hra aktivována. Wild symbolem tohoto automatu je netopýr, který může nahradit všechny ostatní herní symboly.

Herní symboly

V tomto automatu se setkáte s celou řadou zajímavých tematických symbolů, které mimo jiné zahrnují upíry, hrad, česnek a stacked wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti