Menu

Tesla Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tesla Power

Tesla Power Automat Online ZdarmaVýherní automat Tesla Power vám nabídne elektrizující herní zkušenost, při které vám na herní účet mohou přistát opravdu skvělé výhry. Tento výherní automat vytvořila společnost Casino Technology a hráči si v rámci tohoto automatu mohou poslechnout naprosto fascinující příběh z dob průmyslové revoluce, který se týká vynálezu neobyčejného vědce Tesly. Právě jeho vynález nás dovedl k vytvoření moderní distribuci elektrické energie a vy díky tomuto výhernímu automatu můžete vyhrát úžasné peněžní částky.

Tesla Power Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat představuje originální hru, která vás zve k prozkoumání tohoto ojedinělého tématu. Na herní obrazovce automatu zahlédnete úžasný přístroj, který je obklopen elektrickými výboji, které celou herní obrazovku rozsvítí modrou barvou.

Ovládací prvky tohoto výherního automatu jsou standardní a nachází se na spodní části herní obrazovky. Válce jsou pak naplněny nádhernými symboly, které vytváří elektrizující herní atmosféru.

Výherní automat Tesla Power je automatem, který umožňuje hráčům vlastní nastavení. Automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 100 výherních linií. Právě zde jednotlivé symboly tvoří výherní kombinace, které pro vás budou znamenat peněžní výhry. Před začátkem hraní si můžete nastavit hodnotu vsazených mincí a počet aktivních výherních linií, na kterých chcete tvořit výherní kombinace. Veškeré nastavení je intuitivní.

Herní symboly

Tento výherní automat využívá klasické symboly, mezi které patří esa, králové, královny, kluci a desítky. Za tyto karetní symboly získáte výhry v hodnotě od 10 do 500 kreditů. Mezi ty nejdůležitější symboly patří samotný Tesla, narazit ale můžete také na mladého džentlmena a ještě jednoho mladíka. Nakonec je tu ještě půvabná Teslova asistentka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti