Menu

Duck of Luck Returns

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Duck of Luck Returns

Výherní Automat Duck of Luck Returns Online ZdarmaVýherní automat Duck of Luck Returns je automatovou hrou od společnosti Casino Technology a jedná se o pokračování výherního automatu Duck of Luck. Tento automat se zaměřuje na to, co bylo v předchozím automatu považováno za nejoblíbenější. Automat se vyznačuje živým a bohatým designem, který doprovází vhodný soundtrack a velmi dobré herní prostředí. Tento výherní automat se soustředí trošku více na grafickou podobu, proto vám nabízí mnohem lepší design.

Výherní Automat Duck of Luck Returns Online Zdarma

Výherní automat Duck of Luck Returns vám nabídne styl i vzhled, které vás rozhodně při hraní potěší. Hlavní inspiraci získal tento výherní automat z čínské kultury, což se projevuje hlavně na jeho vizuální stránce, termínech, doprovodném zvuku a symbolech. Konkrétně symboly vám přinesou krásný pohled na čínskou kulturu a na hlavní barvy čínské kultury, kterými je červená a zlatá.

Tento výherní automat patří mezi ty nejlépe vizuálně zpracované výherní automaty se spoustou animací a s ladícím soundtrackem. Grafická stránka automatu je příjemná na pohled, čistá a elegantní. Co se týče ovládání automatu, tak s tím nebudete mít naprosto žádné problémy, je velmi intuitivní a vše potřebné naleznete v jednom jediném ovládacím panelu pod válci.

Funkce automatu

Výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 40 výherními liniemi. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 0,01 do 0,1 na každou výherní linii. Na levé straně ovládacího panelu se nachází menu, kde si můžete nastavit počet aktivních výherních linií, hodnotu vsazených mincí a hodnotu vaší celkové sázky.

Automat vám nabídne výhru v maximální hodnotě 100 mincí, ale vysoké výhry můžete získat také při využití wild symbolů a scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti