Menu

Power of Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Power of Gods

Hrací Automat Power of Gods Online Zdarmavýherním automatem Power of Gods od společnosti Platipus mají hráči šanci rozluštit všechny starověké zápletky. A v tomto výherním automatu, jehož předlohou je starověká Čína, jich bude opravdu požehnaně. Hráči se tak mohou těšit na záhadnou atmosféru a mocné císaře.

Hrací Automat Power of Gods Online Zdarma

 

Společnost Platipus neodolala tak přitažlivé a okouzlující čínské historii a rozhodla se na toto téma vytvořit výherní automat. Tento výherní automat tak hráče zanese zpět do starověké Číny, ve které se budou moci přesvědčit o neskonalé síle bohů.

Automat se rozkládá na 5 válcích a vsadit si je možné na 40 fixních výherních liniích. Průměrná návratnost k hráčům dosahuje 94 %. Automat je považován za žhavou novinku, která ihned po spuštění dokáže lecčím překvapit. Zahrnuty jsou zde štědré bonusy, uklidňující muzika a nádherná grafická stránka. Připravte se přijmout všechny božské dary, které vám zdejší bohové nabídnou. Pro odvážné hráče je jich zde nespočet. Pokud máte při hraní štěstí, tak se vám může podařit získat i jackpot. A to vše už se sázkou v hodnotě 0,4 dolarů.

V průběhu hry si také můžete dopřát některé speciální funkce, které do automatu byly zahrnuty. Například zde můžete narazit na 8 spinů zdarma, násobitele 2x až 8x, scatter symboly a samozřejmě i wild symboly. Během bonusové hry může dojít ke speciálnímu nahrazení ostatních symbolů za jiný a je tak možné dosáhnout na ty nejvyšší výhry.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu nám přiblíží starověkou čínskou historii a zjistíte tak, jak doopravdy starověcí čínští bohové vypadali. Ve hře jsou také karetní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti