Menu

Lord of the Ocean

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lord of the Ocean

Automat Lord of the Ocean ZdarmaPonořte se do báječného světa hry Lord of the Ocean™ a nechte se zpěvem mořských víl zavést k pokladu. Na vaší cestě poznáte fascinující krásu potopeného světa. Nezapomeňte, odvaha se vyplácí!

Hru Lord of the Ocean™ hrajete s max. 10 výherními řadami na 5 válcích. Výhra se počítá zleva doprava. 3 nebo více symbolů scattera na obrazovce aktivují 10 volných her. V regulérní hře nahrazuje scatter všechny symboly.

Automat Lord of the Ocean Zdarma

 

U herního automatu, tzv. slotu nebo také nazývaného jednorukého bandity, si zvolíte ihned po vstupu do hry určitý počet peněz, o který si chcete zahrát.

Pomocí symbolů „+ / – “ můžete měnit výši sázky a počet výherních řad. Tlačítko “Výhry” zobrazuje možnosti výhry a výherní symboly.
K zahájení hry stiskněte zelené tlačítko “Start”. Tlačítkem “Autostart” se spustí automat, pokud si automatickou hru přejete přerušit, stiskněte toto tlačítko znovu.

Tlačítko Hazard

Tlačítko „Hazard“ se zobrazí, jakmile dosáhnete výherní kombinace. Tlačítkem “Hazard” můžete počet vsazených peněz zdvojnásobit, ale také výhru ztratit. Je na vás, zda toto riziko podstoupíte.

Další funkce hry Lord of the Ocean

Tato funkce vám pomůže giganticky navýšit vaši výhru. Před začátkem hry s touto funkcí je zvolen speciální symbol. Objeví-li se tento bonusový symbol během volné hry na jakékoliv pozici válce, zabere tak všechny výherní pozice. Volné hry se hrají vždy o aktuální sázku.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti