Menu

Irish Charms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Charms

Hrací Automat Irish Charms Online ZdarmaVýherní automat Irish Charm je o čtyřlístku, koňské podkově, kotlíku plném zlata a zelených skřítcích. Tento výherní automat obsahuje celkem 3 válce a nekonečnou dávku skvělé zábavy. Abyste získali ty nejvyšší výhry, tak musíte seřadit vedle sebe tři sedmičky. Pokud se toho ale při točení válci nemůžete dočkat, tak využijte automatickou hru, při které si můžete nastavit až 1000 automatických roztočení válců.

Základním soundtrackem tohoto automatu online je cvrkot cvrčků a cvrlikání ptáčků. I když to není typicky irské, tak to jen podtrhuje osmibitovou atmosféru, která dokáže vyvolat nostalgické vzpomínky ve všech hráčích hrajících arkádové hry. Na zmíněných třech válcích budete mít k dispozici 3 výherní linie. Sázky na linii při tom začínají od 0,01 mincí a nejvíce můžete vsadit až 5 mincí na linii. Maximální celková sázka tak činí 15 mincí.

Hrací Automat Irish Charms Online Zdarma

 

Tím nejlepším na tomto výherním automatu je, že nemusíte nikde složitě hledat zvláštní tabulku výher. Veškeré informace naleznete na hrací obrazovce na levé části válců. Nemusíte tak hledat žádné dodatečné menu, stačí jen vašimi zraky prolétnout herní obrazovku a ihned uvidíte, na jaké symboly se máte soustředit. Na válcích narazíte na symbol velkého piva, který vám vyplatí výhry už při zobrazení jednoho nebo dvou těchto symbolů.

Celou hru vyhrajete, pokud při jednom zatočení získáte tři výherní kombinace. Za piva získáte 10 mincí, za skřítky 15 mincí a za šťastné čtyřlístky 25 mincí. Nejvyšší výhru v hodnotě 200 mincí vám přinese symbol kotlíku se zlatem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti