Menu

Fortune Tree

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Tree

Výherní Automat Fortune Tree Online ZdarmaVýherní automat Fortune Tree zpracovává téma štěstí a šťastné budoucnosti. Na pozadí automatu se nachází strom štěstí, který je celý ze zlata a na jeho větvích rostou zlaté mince místo listí. Celý tento výherní automat vypadá velmi bohatě a úžasně, což se vztahuje i na veškeré jeho detaily a grafické provedení. Jeho výrazným znakem je třpyt, kterým je pokryt naprosto celý automat. A úchvatný nadpřirozený dojem dolaďují malinkaté krystalky, které vyrůstají u kořenů stromu štěstí.

Výherní Automat Fortune Tree Online Zdarma

 

Válce tohoto herního automatu vypadají nádherně a obsahují celou řadu pozlacených předmětů, jako jsou například karafy na vodu, klíče, lodě, medailonky, mince, talíře, vějíře a vázy. Výherní automat Fortune Tree se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 fixními výherními liniemi. Znamená to, že musíte hrát vždy s plným počtem výherních linií. Po každé výhře si vytvořená výherní kombinace zachová svoji barvu, zatímco všechny ostatní symboly zešednou.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je samotný strom štěstí. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Wild symbol se ale objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Tento výherní automat obsahuje také scatter symboly, které vám pomohou aktivovat spiny zdarma. Stačí zobrazit tři nebo více scatter symbolů na sousedních válcích. V průběhu spinů zdarma si musíte vybrat jeden ze stromů štěstí z druhého, třetího nebo čtvrtého válce. Každý tento strom skrývá jiný počet spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti