Menu

Very Merry Christmas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Very Merry Christmas

Hrací Automat Very Merry Christmas Online ZdarmaVery Merry Christmas je výherním automatem, který byl inspirovaný tím nejkouzelnějším ročním obdobím, kterým jsou Vánoce. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Jakmile se pustíte do hraní, můžete si užít skvělé spiny zdarma, které můžete spojit s dalšími bonusovými funkcemi tohoto pestrobarevného automatu. Při hraní vás budou doprovázet vánoční zvuky a jako dekorace jsou zde použity zelené tóny, mašle, stuhy a jmelí. Automatu to tak dodává jedinečnou atmosféru těchto kouzelných svátků.

Hrací Automat Very Merry Christmas Online Zdarma

Tento online výherní automat díky svému vzhledu dokáže vytvořit Vánoce u vás doma naprosto kdykoli. Typické jsou tmavé zelené tóny. Ty připomínají zelené jehličnaté stromečky, ale narazíte také na zlatá písmena, zlaté zvonečky, červené mašle, jedlové šišky a ozdobené větve. Symboly zobrazené na válcích jsou spojeny s dětskými dárky, jako jsou plyšoví medvídci, dětské kostky, dřevěné hračky a auta. Na všechny tyto symboly zde můžete narazit. Nicméně jsou zde i předměty, které jsou určeny i dospělým. Jsou to například baňky a zabalené vánoční dárky. V automatu mimo jiné narazíte i na zlatá písmena, která mohou dát dohromady slovo MERRY. Tyto symboly jsou zde jako náhrada klasických symbolů hracích karet.

Speciální herní funkce

Tento výherní automat má fixní počet výherních linií, což vám pomůže určit hodnotu vaší sázky. I když zde veškeré nastavení není tak flexibilní, i tak máte možnost vyhrát ty nejvyšší částky při každém zatočení válců. Chybět nebude ani bonusová hra, při které si můžete na svůj účet přičíst až 100násobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti