Menu

Fae Legend Warrior

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fae Legend Warrior

Fae Legend Warrior Automat Online ZdarmaVydejte se na skvělé dobrodružství do na míle vzdálené země, kde na vás čeká výherní automat Fae Legend Warrior. Je na čase roztočit válce plné víl a spolu s výhrami, které dosahují i více jak 5000násobku vaší sázky na linii, získat i status legendy. K tomu všemu si přimyslete trošku magie a užijete si až 100 spinů zdarma s násobitelem 3x.

Fae Legend Warrior Automat Online Zdarma

Tento výherní automat je naprosto jedinečný, a to stejné platí i o jeho bonusech a interakčnosti. Je jen a jen na vás, zda věříte, že je náš svět stejně jako tento výherní automat naplněn malinkatými kouzelnými stvořeními, která jakoby pochází z jiného světa a nazýváme je vílami. Celá tato hra začíná fantazijním příběhem, ve kterém vystupuje hned trio těchto záhadných vílích válečnic. Víly jsou tak oblečeny v tradičním bojovém úboru a používají nebezpečně vypadající sekery, štíty i brnění. Můžeme vám snad jen doporučit, abyste nikdy nestáli na opačné straně než tyto divoženky.

Výherní automat Fae Legend Warrior obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Tou nejvyšší výhrou, na kterou můžete dosáhnout, je 5000násobek hodnoty vaší sázky na linii. Tuto výhru získáte za spojení pěti plavovlasých víl na jedné aktivní výherní linii. Tento výherní automat si můžete vyzkoušet zdarma, bez nutnosti investovat opravdové peníze. Jeho potenciálem na generování výher nebudete rozhodně zklamáni. Mimo standardní výhry na vás také čeká spousta extra šancí, jak stav svého herního účtu vylepšit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti