Menu

Magical Mirror

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magical Mirror

Automat Magical Mirror Online ZdarmaVýherní automat Magical Mirror pro vás vytvořila společnost Platypus a narazíte v něm na postavy ze známé pohádky o Sněhurce a sedmi trpaslících. Celý tento výherní automat je velmi osvěžující záležitostí a vyvolá ve vás vzpomínky na vaše dětství a na všechny ty nádherné pohádky, které znáte. Téma tohoto automatu je o krásce se sněhově bílou pletí, která je tím nejúžasnějším stvořením na světě.

Automat Magical Mirror Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 15 fixními výherními liniemi. Automat je také doprovázen skvělou doprovodnou hudbou, pyšní se výbornou grafikou a atraktivními bonusovými funkcemi, které rozhodně osloví všechny opravdové hráče.

Bonusovou hru tohoto automatu spustíte třemi nebo více scatter symboly, zobrazenými kdekoli na herní obrazovce. Bonusové kolo vás pak obdaří až 20 spiny zdarma. Před zahájením spinů zdarma bude vylosován jeden symbol, ze kterého se následně stane speciální symbol. Bonusová hra vám ale nabídne také wild symboly a extra wild symboly, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly.

Speciální herní funkce

Tento výherní automat byl vytvořen tak, aby fungoval naprosto plynule. Není to ale to jediné, co si na něm oblíbíte. Automat si můžete spustit na jakémkoli zařízení, ať už je to počítač, tablet nebo chytrý telefon. Při tom nebude nutné vůbec nic instalovat. Po začátku hry vám bude zajištěna stabilní návratnost, správné fungování a kapacita výher na všech dostupných platformách. Co s týče nákladů na hraní, tak ty jsou zde nízké. Celkově vás tak zde čekají jen samá potěšení, spousta zábavy a neuvěřitelné herní zážitky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti