Menu

Gypsy Rose

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gypsy Rose

Hrací Automat Gypsy Rose Online ZdarmaV tomto výrazně barevnějším výherním automatu online od společnosti Betsoft naleznete stejně úžasné animace a přímo značkovou 3D grafiku. Celou hrou vás bude provázet kreslená 3D postavička cikánské věštkyně, která sedí v levém dolním rohu obrazovky. Skvěle vás pobaví i nabízené bonusy, které zahrnují extra wild symboly, spiny zdarma a bonusovou hru s výběrem jedné z 15 tarotových karet. Stejně jako i ostatní výherní automaty od Betsoft, grafická stránka i průběh hry automatu Gypsy Rose jsou naprosto bezvadné.

Když se vám podaří získat výherní kombinaci, objeví se na válcích různé animace, které vypadají přímo božsky (alespoň těch několik prvních). Samotná Rose se dá samým štěstím z výher do tance a smíchu. Animace jsou ale ještě lepší v bonusové hře hodu mincí a všech ostatních bonusových hrách také. V bonusových spinech zdarma zase čekejte naprosto stejné funkce, jako v hlavní hře, s dodatečným tarotovým bonusem, kde budete mít na výběr jednu z 15 tarotových karet.

Hrací Automat Gypsy Rose Online Zdarma

 

3D grafická stránka a inovativní průběh hry jsou už pro společnost Betsoft přímo osobní značkou a ani tento výherní automat není výjimkou. Animace jsou na nejvyšší úrovni a rozdílné nabízené bonusy dodávají hře na zajímavosti. Bonusové spiny zdarma vám mohou přinést spoustu výher a symboly tarotů jsou také zábavné, i když někdy až příliš. Celkově se jedná o velmi dobrý automat, tak proč ho nezkusit? Možná je štěstí právě teď na vaší straně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti