Menu

Sky Barons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sky Barons

Výherní Automat Sky Barons Online ZdarmaSky Barons je perfektním výherním automatem zdarma, který se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Minimálně si v této automatové hře můžete vsadit 0,05 dolarů. Maximální sázkou na výherní linii je 50 dolarů. Počet vsazených mincí je stanoven na jednu minci na linii a maximální celková sázka činí 750 dolarů. Jak je to ale s výhrami? Maximálně od tohoto výherního automatu očekávejte 250 000 dolarů. Výherní automat Sky Barons vás ale bude během celé hry udržovat velmi aktivními. Setkáte se při tom se spoustou leteckých symbolů, jako jsou například balóny, letadla a další. Wild symbolem této automatové hry je sestřička, která může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatterů. Scatter symbolem je odvážný pilot, který vám přinese výhry už za pouhé přistání na válcích.

Výherní Automat Sky Barons Online Zdarma

 

Získáte ale při tom také 12 spinů zdarma s násobitelem výher. Díky sestřičce a pilotovi je tento výherní automat plný hrdinů, kteří mohou výrazně vylepšit vaše výhry. Scatter symbol pilota vám nabídne mnohem víc než jen spiny zdarma. Pojí se s ním i násobitel výher. Tento násobitel je aktivní pouze po dobu jednoho kola, ale nabídne vám velmi slušné výhry. Chcete-li ale získat vyšší násobitele, musíte se snažit dosáhnout na medaili za zásluhy. Každá medaile zvýší hodnotu násobitele o jedno číslo. Za tři medaile tak budou vaše výhry vynásobeny třemi. Tou nejlepší funkcí tohoto výherního automatu zdarma je ale to, že ve finále může mít násobitel hodnotu až 13x. Tak si jen připravte, jak vysoké mohou být vaše výhry, když je vynásobíte 13x.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti