Menu

Dice on Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dice on Fire

Výherní Automat Dice on Fire Online ZdarmaDice on Fire je výherním automatem, který pro vás má spoustu nových funkcí, ale tou nejhlavnější funkcí jsou naprosto neodolatelné bonusové spiny zdarma.

Výherní Automat Dice on Fire Online Zdarma

 

Když se na válce tohoto automatu podíváte poprvé, tak vám budou připomínat klasické hrací automaty z dřívějška. Grafická stránka ale byla aktualizována a přizpůsobena moderním počítačům a mobilním zařízením. Pozadí automatu vypadá, jako by hořelo. Válce mají metalický vzhled a pod nimi se nachází malý ovládací panel.

Tento výherní automat je podobný ostatním automatům, ale navíc obsahuje řádek s kostkami a na pravé straně válců je přidaný jeden neaktivní válec.

Automat obsahuje celkem 5 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Vsadit si můžete od 0,50 do 50 kreditů na každé zatočení. Použít můžete také tlačítko pro maximální sázku nebo automatickou hru, kde si můžete nastavit libovolný počet kol. Automatická hra je velmi vhodná v případě, že chcete celou hru urychlit a užít si ji naprosto bez námahy.

Speciální herní funkce

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují červené, žluté a zelené papričky, které doplňují klasické ovocné symboly, které mají hodnotu až 5000násobek vaší sázky. Jakmile se pustíte do hraní, musíte se soustředit na symboly papriček. Některé z nich mají vedle sebe malou kostku, která rozsvítí odpovídající kostku zobrazenou nad válcem. Jakmile naleznete pět kostek, tak aktivujete bonusový válec. Za kostku s šestkou si pak budete moci zahrát bonusovou hru se spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti