Menu

88 Lucky Charms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

88 Lucky Charms

Výherní Automat 88 Lucky Charms Online ZdarmaVýherní automat 88 Lucky Charms patří mezi klasické tituly. Téma tohoto výherního automatu je inspirované orientem a tomu odpovídají i jeho symboly zobrazující šťastné mince, kapra a draky. Těmi nejvýraznějšími prvky tohoto automatu jsou jeho kulturní a estetická stránka.

Výherní Automat 88 Lucky Charms Online Zdarma

 

Převládající barvou tohoto automatu je červená a zlatá barva, které jsou doplněny růžovou a sytou zelenou na ovládacím panelu. Toto veselé spojení barev výrazně oživuje celý tento výherní automat. I když je možná téma tohoto výherního automatu zastaralé nebo nevýrazné, jeho design je rozhodně moderní a velmi lákavý.

Rozvržení tohoto automatu je 3×5, což je běžným rozvržením většiny výherních automatů. Nejedná se o nic výjimečného, ale to naopak může pomoci začínajícím hráčům snadno se ve hře orientovat. Výherní automat je jinak zaplněn spoustou okrasných prvků, které mohou hráčům snadnou orientaci zkomplikovat.

Tento výherní automat neobsahuje žádné výherní linie, ale místo toho můžete výherní kombinace tvořit 243 různými způsoby. Stačí pouze, abyste stejné symboly zobrazili na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo.

Herní symboly

Bonusovým symbolem tohoto automatu je šťastná kočka, která se zobrazuje pouze na posledních dvou válcích. Aktivovat je také možné bonusovou funkci zlaté kočky. Tento výherní automat zkrátka obsahuje naprosto vše, co od normálního výherního automatu očekáváte a hraní tak pro vás nebude žádným problémem.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti