Menu

Wild Spartans

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Spartans

Výherní Automat Wild Spartans Online ZdarmaWild Spartans je napínavým výherním automatem zdarma, který pochází z vývojářské dílny společnosti Red Tiger. Automat se podobá spíše klasickým výherním automatům, ale s tím rozdílem, že má mnohem kvalitnější grafiku a animace. Po pravdě řečeno, použité animace v tomto automatu jsou velmi, velmi vzrušující. Jsou tak dobré, jako speciální prvky v těch nejlepších Hollywoodských filmech. Tento historický výherní automat zdarma je nicméně klasickým automatem s nižším počtem speciálních funkcí. To ale vůbec neznamená, že by vás tento výherní automat nedokázal pobavit. Je tomu spíše naopak a tento výherní automat zdarma nabízí mnohem lepší zábavu, napětí a vzrušení, než jakýkoli jiný výherní automat zdarma dostupný online.

Výherní Automat Wild Spartans Online Zdarma

 

Výherní automat Wild Spartans obsahuje celkem 5 válců, 3 řádky a 10 fixních výherních linií. Do nabídky patří ale také tři různé druhy bonusů. První a tou nejznámější bonusovou funkcí je wild symbol, který je většinou na svém místě ukotven po náhodný počet následujících spinů. Wild symbol také nahrazuje všechny ostatní herní symboly a vytváří více výherních kombinací. Mimo to je wild symbol také klíčem k tomu nejvyššímu jackpotu v hodnotě 500 mincí. Druhou důležitou speciální funkcí je funkce spinů zdarma. Symbolem spinů zdarma je nádherná blondýnka, která dokáže spiny zdarma aktivovat. Spiny zdarma jsou navíc mnohem štědřejší než hlavní hra. Další bonusovou funkci skrývají symboly titánů. Vsadit si můžete jakoukoli částku od 0,2 až do 500 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti