Menu

Christmas Charm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Christmas Charm

Automat Christmas Charm Online ZdarmaVýherní automat Christmas Charm je automatovou hrou, která je založená na velmi populárním tématu ale obsahuje poněkud nezvyklý design. Asi každý si užívá toto slavnostní roční období a těší se na Vánoce, nicméně tento výherní automat si můžete zahrát kdykoli v průběhu celého roku. Jen se nebojte roztočit tyto válce a třeba vás překvapí jeden z nádherných dárků, kterým může být například jackpot v hodnotě 2500 mincí.

Automat Christmas Charm Online Zdarma

 

Vánoce přicházejí se vším, na co se vždy těšíme. Tento výherní automat navíc obsahuje nádhernou grafickou stránku se spoustou štědrých funkcí. Třesoucí se válce například hráčům umožní získat výhry při každém zatočení válci, nebo můžete využít násobitele výher s wild symbolem, který se na válcích také objeví. Když ale získáte samotného Santa Clause, tak obdržíte spiny zdarma.

Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,20 až do 100,00 na každé zatočení. Design automatu vypadá naprosto skvěle a vypadá, jako byste se dívali ven z okna. Za válci na pozadí je pak vyobrazena malebná zasněžená podvečerní vesnička.

Herní symboly

I všechny další prvky, které tento výherní automat obsahuje, jsou nějak spojeny s Vánoci. Například narazíte na dárky všech možných barev, velikostí i tvarů. Když některé z nich rozbalíte, tak na vás vykouknou hračky. Někdy na vás může vykouknout Santa. Na zeleném vánočním věnci se nachází hlavní ovládací tlačítko spin, které musíte použít pro roztočení válců, ale využít můžete i další zobrazené ovládací funkce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti