Menu

Panther Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Panther Queen

Výherní Automat Panther Queen Online ZdarmaChcete zažít dobrodružství plné adrenalinu? Tak je na čase navštívit dosud neprozkoumané části džungle. Nechat naprosto vše za sebou a vydat se na tuto výpravu ale není rozhodně pro každého. Kdo je ochoten obětovat opravdu vše, tak má nyní jedinečnou příležitost podívat se do džungle pomocí výherního automatu Panther Queen.

Tento hrací automat má průměrnou volatilitu a 96,5% návratnost k hráči. Vypadá to tedy, jako by tento výherní automat nijak nevystupoval z průměru, ale bude vám stačit jeden jediný pohled na herní obrazovku, abyste zjistili, že tomu tak není. V tomto výherním automatu na vás například čeká dodatečný šestý válec se skvělou nabídkou speciálních funkcí. Chybět samozřejmě nebudou ani spiny zdarma. Tento výherní automat je tak jednoduše epický a bude vám stačit jediný pohled na něj a zjistíte proč tomu tak je.

Výherní Automat Panther Queen Online Zdarma

Výherní automat Panther Queen vás vezme na výlet do samotného srdce amazonského pralesu, kde vás obklopí hustá džungle. Tato džungle může klidně i spolknout některé válce. Džungle dokáže pohltit i část ovládacího panelu, která se pro vás tak stane neviditelná. Celá tato zkušenost je velmi reálná, ale na druhou stranu i mírně represivní.

Tento výherní automat zdarma byl vytvořen za použití té nejlepší technologie, a tak se můžete těšit na ty nejlepší zvukové efekty i grafickou stránku. Jakmile se pustíte do hraní, budete mít pocit, jako by na vás něco v džungli číhalo. Je ale na čase postavit se svému strachu čelem, zariskovat a získat velmi vysoké výhry.

Tento výherní automat má celkem 6 válců a 25 výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,15 do 125 mincí na každé zatočení a využít můžete také funkci automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti