Menu

Reel Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reel Gems

Hrací Automat Reel Gems Online ZdarmaTento extrémně zářivý výherní automat, který je zároveň skvělou příležitostí pro sázení, pochází z dílny společnosti Microgaming. Obsahuje 5 válců pokrytých zářivými drahokamy. Všechny tyto válce můžete roztočit velmi jednoduše díky snadnému hernímu ovládání. Navíc výherní automat Reel Gems obsahuje řadu bonusových funkcí, které vám přinesou zábavu i mimo hlavní hru. Můžete se tak těšit na volná zatočení a funkci opětovného roztočení válců.

Hrací Automat Reel Gems Online Zdarma

 

Tento výherní automat hráčům přináší 243 výherních linií na pěti válcích. Jako takový je skvělou volbou pro ty hráče, kteří se nechtějí obtěžovat pohráváním si se všemi těmi propletenými výherními liniemi, na které běžně ve výherních automatech narazíte. Jedná se prostě o klasiku a v tomto případě navíc i o jednu z těch nejjednodušších výherních automatů od Microgaming.
U tohoto výherního automatu online se musíte vypořádat pouze se dvěma proměnnými, a to při nastavení vašich sázek. První z nich je počet vsazených mincí a druhou je hodnota vsazených mincí. Můžete vsadit od 1 do 10 mincí o hodnotách 0,01; 0,02; 0,05; 0,10; 0,20; 0,25 a 0,50.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti