Menu

Lantern Festival

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lantern Festival

Výherní Automat Lantern Festival Online ZdarmaVýherní automat Lantern Festival nám přiblíží čínskou kulturu a tamní folklórní slavnosti, které jsou v tomto výherním automatu zpracovány pomocí naprosto dokonalé grafické stránky. Chybět samozřejmě nebudou ani překvapení, která mohou celou tuto hru skvěle opepřit a udržet tak hráče v napětí.

Video automat Lantern Festival je plný interaktivních funkcí, které čekají jen na vás. Vy se tak můžete osobně účastnit tohoto festivalu a užít si spousty štědrých bonusů, které vám tento výherní automat nabízí. Nezapomeňte se také informovat o velmi vysokých odměnách, které vám tento výherní automat může vyplatit.

Výherní Automat Lantern Festival Online Zdarma

I když jsou témata inspirované Čínou velmi populární, tento výherní automat se nad ostatními vyjímá něčím naprosto jiným. Zve vás totiž k účasti na starověké tradici, která zahrnuje spoustu svíček a lampiónů. Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny na pozadí s řekou a jakoby plují nočním městem. Po obou stranách jsou zavěšeny lampióny, které se lehce pohupují ve větru. Na pozadí také můžete zahlédnout nádhernou ženu, která drží papírový deštník a sedí v jedné malé loďce.

Herní funkce

Výherní automat Lantern Festival obsahuje pouze několik málo pravidel, které se naučíte během několika málo minut. Ovládací tlačítka naleznete pod válci na listech barevného lotosového květu. Tento výherní automat obsahuje celkem 30 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Výhry zde získáte tvořením výherních kombinací, které se mohou nacházet na jedné i více výherních linií najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti