Menu

Bee Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bee Land

Výherní Automat Bee Land Online ZdarmaVýherní automat Bee Land je zbrusu novým výherním automatem, který je inspirovaný velmi malým hmyzem, se kterým přicházíte do styku každý den. Tento automat je totiž naprosto celý o včelách.

Výherní Automat Bee Land Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma vám ukáže, jak správně ocenit tento malinkatý hmyz s obrovskou dávkou elegance. Na pozadí automatu je vyobrazena zahrada plná trávy a květin. Použité barvy jsou velmi živé a dodávají automatu skvělou atmosféru. Rámec válcům dodá požadované kouzlo a na soudky s medem narazíte opravdu na každém rohu.

Žlutá a černá

Na pravé a levé straně válců uvidíte čísla, která jsou spojena s jednotlivými výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií si můžete nastavit podle vlastního uvážení. Znakem tohoto automatu je opravdová jednoduchost, což se skvěle odráží na herní obrazovce, kde naleznete naprosto vše potřebné k ovládání tohoto automatu. Na spodní levé straně automatu budete mít k dispozici zobrazený zůstatek vašeho účtu a bude tak pro vás snadné určit, kolik si v tomto automatu vsadit.

Funkce

Jednotlivé herní symboly jsou vytvořeny v kresleném stylu, ale jsou opravdu veselé. Automat má celkem 5 válců a vsadit si můžete až na 20 výherních linií. Točení válců doprovází zvuk kytary, který se pravidelně opakuje. Když vyhrajete, tak se před vámi objeví částka, jakou jste vyhráli a také kde jste ji vyhráli. Při hraní tohoto automatu budete mít zkrátka skvělý přehled o průběhu hry a vždy budete vědět, co se děje.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti