Menu

Mad Mechanic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mad Mechanic

Hrací Automat Mad Mechanic Online ZdarmaVýherní automat Mad Mechanic Deluxe naleznete na platformě společnosti Apollo Games a je určen výhradně pro fanoušky období parních pohonů. Tento automat vám nabídne typické symboly plné mechanických strojů s velmi povedenou vizuální stránkou. Připojte se k týmu vynálezců, v jejichž laboratoři můžete vytvořit ty nejbestiálnější příšery. Automat vám mimo jiné nabídne také dodatečný wild symbol a hazardní hru, ve které si můžete přijít alespoň na 30 zatočení válci s dvojnásobenými výhrami.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat není progresivní a jedná se o novou verzi výherního automatu, který ji na trhu existuje. Automat zpracovává téma období parních strojů a jedná se o naprosto první automat s tímto tématem. Mezi symboly automatu naleznete různé části složitého mechanismu se spoustou žárovek, ale také klasické symboly hracích karet od devítky až po eso. Soundtrack i použité animace průběh hry skvěle doplňují a rozhodně vás vtáhnou do děje.

Automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a pěti výherními liniemi. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,25 až do 10 eur na každé zatčení. Automat Mad Mechanic Deluxe je tak skvělou volbou hlavně pro hráče s nižším herním rozpočtem. Odměna v jednom zatočení může dosahovat i přes 4000 eur.

Hrací Automat Mad Mechanic Online Zdarma

Herní symboly

Speciální symboly v této automatové hře zahrnují wild symboly a scatter symboly. Tyto symboly zároveň patří mezi ty nejštědřejší.

Pokud vytvoříte úplnou výherní kombinaci ze symbolu obrovského robota, tak získáte 10 kreditů. Chytrá asistentka vám za úplnou výherní kombinaci přidá 5 kreditů. Mezi další symboly patří například žárovky a symboly hracích karet.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti