Menu

Spartus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Spartus

Výherní Automat Spartus Online ZdarmaVýherní automat Spartus je pětiválcem s 25 výherními liniemi. Tento výherní automat obsahuje ty nejnovější herní funkce doplněné expandujícími wild symboly a spiny zdarma. Zahrát si můžete s 25 librami na každé zatočení a váš jackpot bude mít hodnotu 5000násobku sázky na linii. Maximální počet vyhraných mincí činí 186 400, které můžete získat v rámci spinů zdarma.

Výherní Automat Spartus Online Zdarma

 

Ovládací prvky tohoto výherního automatu mohou hráče ze začátku poněkud vyděsit, ale jakmile si na ně hráči trošku zvyknou, bude se jim zdát ovládání naprosto jednoduché. Nezávisle na hodnotě vaší investice do automatu můžete získat jackpot v hodnotě 5000násobku vaší sázky na výherní linii. Tento jackpot získáte za zobrazení 5 sparťanských vojáků. Sparťané vám ale vyplatí výhry i za spojení tří nebo čtyř symbolů, pouze nebudou dosahovat takové výše. Na prostředním válci se může objevit expandující wild symbol, který může zabrat celý tento válec. Wild symbol vám tak výrazně pomůže při tvoření dalších výherních kombinací a zvýšení vašich výher.

Herní symboly

Co se týče grafické a zvukové stránky automatu, je výherní automat Spartus opravdu nepřekonatelný. I když je téma tohoto automatu inspirované starověkem a je velmi jednoduché, bylo zpracováno naprosto perfektně. Jeho symboly, zvukové efekty, animace i dramatický doprovodný soundtrack jsou jedinečné a zábavné.

Tento výherní automat neobsahuje tradiční symboly hracích karet, ale pro ty méně hodnotné symboly používá barevné diamanty. Ty hlavní symboly mají podobu čtyř různých masek. Zlatá koňská hlava je expandujícím wild symbolem a hlavním bonusovým symbolem je slovo Spartus.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti