Menu

Kingdom Of Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kingdom Of Cash

Automat Kingdom Of Cash Online ZdarmaOblečte si připravené brnění, sedněte na bujného oře a postavte se čelem vašemu protivníkovi v této bitvě o srdce vaší vyvolené princezny z Království peněz.

Automat Kingdom Of Cash Online Zdarma

Tento výherní automat přenese hráče do středověku a jejich úkolem bude ujistit se, že se jednotlivé symboly nachází na těch správných pozicích pro získání těch nejvyšších nabízených výher. A když se náhodou stane, že nevyhrajete, vždy alespoň můžete spustit jednu z bonusových funkcí, které vám tento výherní automat nabídne.

Abyste zažili opravdu skvělé dobrodružství, tak musíte být připraveni a ve střehu. Zahajte tento turnaj a ujistěte se, že máte ty nejlepší šance na jeho výhru. Výherní automat Kingdom of Cash je plný malinkatých detailů s velmi kvalitní grafickou stránkou. Pozadí automatu vám nabídce jasný pohled na středověk a tehdejší souboje. Vyobrazený je zde například majestátní hrad i se svým opevněním. A díky malinkatým uličkám vedoucím mezi okny nahnutých dřevěných staveb se budete cítit, jako byste se vrátili v čase.

Herní symboly

Výherní automat Kingdom of Cash obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Ve hře máte k dispozici veškeré potřebné ovládací prvky, které vám pomohou nastavit hodnotu vašich sázek i počet aktivních výherních linií. Symbol princezny má hned dvě funkce. Funguje jako wild symbol a může nahradit všechny ostatní herní symboly. Tři nebo více symboly princezny navíc aktivují spiny zdarma, ve kterých budou všechny výhry ztrojnásobeny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti