Menu

Four Guardians

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Four Guardians

Hrací Automat Four Guardians Online ZdarmaPokud by byl osud naší planety v sázce, musíte se zasadit o její záchranu. Přivolejte legendární zvířecí ochránce, aby přišli zachránit obyvatelstvo Země. Mohou k tomu použít svoje nadpřirozené vlastnosti. Téma tohoto výherního automatu je inspirováno čínskými tradičními povídkami, které pojednávají o naprostém úžasu, statečnosti a kouzlech. Mimo jiné vás ale uhranou i jeho peněžní výhry.

Hrací Automat Four Guardians Online Zdarma

 

Pozadím tohoto výherního automatu online je neznámá hora, která se v tomto výherním automatu zasazuje o fantasticky vypadající přírodní prostředí, které na hráče určitě skvěle zapůsobí. Válce tohoto výherního automatu byly zasazeny do svatyně, která je vyzdobena zlatem a slonovinou. Po každé straně válců můžete obdivovat přenádherné ornamentální prvky. Ovládací tlačítka jsou schována ve výsuvném menu. Pokud je chcete použít, musíte kliknout na diskrétní tlačítko a toto menu otevřít.

Speciální herní funkce

Výherní automat Four Guardians obsahuje celkem 5 válců a 20 fixních výherních linií. Jednotlivé výherní linie vám indikují, na kterých místech musíte tvořit výherní kombinace, aby vám v tomto výherním automatu přinesly výhry. Pomocí ovládacího panelu můžete nastavit výši vaší sázky. Hodnota sázky záleží pouze a jen na vás. Poté stačí už jen kliknout na tlačítko spin a roztočit válce. Jednotlivé výhry budou vždy záviset na konkrétních symbolech, které tvoří výherní kombinaci a na hodnotě vaší sázky. Platí pravidlo, že při vyšších sázkách můžete vyhrát vyšší částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti