Menu

Vegas After Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vegas After Party

Hrací Automat Vegas After Party Online ZdarmaVýherní automat Vegas After Party je hrou, ve které budete mít možnost navštívit Las Vegas. Při hraní tohoto automatu budete moci navštívit jakékoli kasino z celého Las Vegas. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se 3 řádky a 25 výherními liniemi. Pro úspěšné hraní tohoto automatu budete muset spojovat 3 a více stejných symbolů na výherní linii, které musí začínat na válci nejvíce vlevo. Některé symboly vám pomohou k ještě vyšším výhrám. Stačí jich spojit více jak 3 najednou.

Hrací Automat Vegas After Party Online Zdarma

Šampaňské je symbolem, který hráčům pomůže vyhrát 1, 3 nebo 10 spinů zdarma. Na válcích proto zobrazte kdekoli 3, 4 nebo 5 těchto symbolů. Symbol 777 je vaším šťastným symbolem, který vám v tomto automatu přinese vysoké výhry. Může totiž doplnit jakoukoli výherní kombinaci a nahradit všechny ostatní herní symboly mimo symbolu šampaňského. 5 těchto symbolů vám navíc zajistí tu nejvyšší výhru tohoto automatu.

Co od tohoto výherního automatu očekávat?

Vzhled i hudební doprovod výherního automatu Vegas After Party je navržen tak, abyste si připadali jako v opravdovém Las Vegas. Tak neváhejte a vyzvedněte si vaše lístky na tuto skvělou cestu. Pokud se vám téma tohoto výherního automatu zalíbilo, tak si ho určitě rádi i zahrajete. K tomu se nemusíte ani registrovat, a nemusíte dokonce provádět ani žádné nepotřebné vklady.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti