Menu

Pyrons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pyrons

Výherní Automat Pyrons Online ZdarmaVýherní automaty nového a výborného vývojáře herního softwaru Yggdrasil jsou nic než inovativní. Automat Pyrons toho není žádnou výjimkou. Tento výherní automat spojuje jednoduchou hru na jedné obrazovce s potenciálem výhry vysokých částek. Navíc se setkáte s průběhem hry, který vás dokáže zabavit po dlouhé hodiny. To vše ale tkví v progresivně rostoucích výhrách získaných pomocí kaskádovitého systému podobnému kaskádovitým válcům, které můžete najít u spousty WMS výherních automatů.

Výherní Automat Pyrons Online Zdarma

S touto funkcí mohou vaše výhry explodovat a uvolnit tak místo pro další symboly, které mohou spadnout na válce a vytvořit tak ještě více výherních kombinací (a explodovat znovu a znovu). Spojte tento systém s jedinečnou krystalickou grafikou a šancí na získání až 20 výher při jednom roztočení a bude vám jasné, proč je tato hra tak lákavá. Myslím si, že tento výherní automat bude fungovat skvěle i na mobilních telefonech. Jedna jediná herní obrazovka totiž šetří případné čekání při nahrávání různých bonusů.
V tomto automatu nenaleznete žádné bonusové funkce ani inovativní funkce, což akorát zdůrazňuje samotný průběh hry, který je právě špičkou tohoto vývojáře.
Výherní automaty švédské společnosti Yggdrasil jsou stále více a více populární, a to nejen ve švédských online kasinech. Pokud tato společnost bude pokračovat ve tvorbě tak skvělých her, můžeme očekávat tento trend i nadále.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti