Menu

Wild 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild 7 Fruits

Hrací Automat Wild 7 Fruits Online ZdarmaVýherní automat Wild 7 Fruits je tou nejlepší volbou, pokud se chystáte na sklizeň zralých meruněk, hroznů a jablek. Tento výherní automat je určen jen a jen k tomu, aby vás pobavil a uspokojil. Je plný šťavnatého a čerstvého ovoce, které se rozprostírá na 5 válcích se 3 řádky a 25 výherními liniemi. Je na čase, abyste vstoupili na vaši zahradu a vychutnali si každičký kousek těchto lahodných plodů.

Hrací Automat Wild 7 Fruits Online Zdarma

 

Ovoce z vaší zahrádky čeká jenom na vás. Než ale roztočíte válce, tak chvilku vyčkejte. Při zobrazení třech a více stejných symbolů na jedné aktivní výherní linii získáte výhru. Symboly se ale musí objevit na válcích směrem zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. A jak je zvykem i do tohoto výherního automatu byly přidány speciální symboly.

Speciální symboly

Wild symbol může v tomto výherním automatu nahradit všechny ostatní symboly. Jediným symbolem, který nelze nahradit, je symbol 7. Pokud máte dostatek štěstí a podaří se vám spojit 5 wild symbolů na jedné aktivní výherní linii, tak si na herní účet přičtete tu nejvyšší nabízenou výhru. Získáním 3,4 nebo 5 symbolů sedmiček si otevřete cestu k 1, 3 nebo 10 spinům zdarma. Budete tak mít více šancí na získání pořádných výher.

Design automatu

Tento herní automat online má svěží a veselé barvy a vyhrát vysoké částky je zde velmi jednoduché. Na válcích je vyobrazeno různé ovoce, takže se soustřeďte na spojení těch nejlepších kousků. Zahrát si můžete kdykoli a kdekoli, bez žádných registrací ani stahování.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti