Menu

Super Heroes WM

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Super Heroes WM

Super Heroes WM Automat Online ZdarmaVýherní automat Super Heroes vás přenese zpět v čase do dob, kdy se superhrdinové objevovali v komiksových časopisech a ne na obrovských filmových plátnech.

Super Heroes WM Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 15 fixně nastavených výherních linií. Styl automatu je ve stylu komiksových časopisů a je plný superhrdinů moderního světa. Barevnost automatu je pestrá a zavede vás na postmoderní cestu, která ve vás vyvolá spoustu vzpomínek z dětství.

Tak neváhejte a využijte vaši jedinečnou šanci pracovat s těmi největšími z největších.

Pět hlavních symbolů

Mezi hrdiny tohoto výherního automatu patří Ironman, Wolverine, Batman, Spiderman a Hulk. Tyto symboly jsou zároveň těmi nejhodnotnějšími symboly tohoto automatu. Z nich tím nejméně hodnotným je Hulk a tím nejvíce hodnotným je Batman. Mimo těchto symbolů se na válcích objevují také symboly bonusové, jako jsou wild symboly a symboly spinů zdarma.

Využijte speciální funkce, které vám tento výherní automat nabízí. Můžete například roztočit válce naprosto zdarma, abyste na nich objevili obličej vašeho oblíbeného superhrdiny. Když se vám to podaří, vyhrajete ještě více peněz.

Zahrajte si naplno

Není možné si tento výherní automat zahrát bez sázení. Než tedy roztočíte válce, nastavte si hodnotu vašich sázek od 0,01 do 1,00 dolaru na každou výherní linii. Celková hodnota sázek se tedy pohybuje od 0,15 až do 15 dolarů. Pokud se rozhodnete zahrát si demo verzi, tak nic platit nemusíte, ale také nevyhrajete opravdové peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti