Menu

Cracking Eggs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cracking Eggs

Výherní Automat Cracking Eggs Online ZdarmaVýherní automat Crackin’s Eggs je v podstatě pětiválcovým video automatem a díky vejcím si můžete odvodit, že se jedná o výherní automat s tématem Velikonoc. Jednotlivá vejce ale nejsou naplněna čokoládou nebo hračkami, obsahují totiž spoustu peněžních odměn. Výhry jsou v tomto výherním automatu vypláceny směrem zleva doprava, ale existují zde i nějaké výjimky.

Výherní Automat Cracking Eggs Online Zdarma

 

Hráči mohou hrát s takovým počtem výherních linií, jaký si přejí nastavit. Minimálně je možné hrát s 1 výherní linií a maximálně můžete aktivovat výherních linií 30.

Cracking Eggs je roztomilý a drobný výherní automat, který se rozkládá na průhledném hracím poli o velikosti 5×3 a jeho pozadím je zahrada. Zahrát si můžete na počítači, iPadu, chytrých telefonech i iPhonu.

Tento výherní automat je poněkud odlišný od všech ostatních výherních automatů s pěti válci. Ovládací tlačítka automatu byla schována do nastavení a nenachází se tak klasicky na spodní straně herní obrazovky. Pod válci se nachází pouze několik tlačítek pro otevření nastavení.

Herní symboly

Symbolů je v tomto výherním automatu celkem 12 a mezi nimi jsou i tři speciální symboly. Jednotlivými symboly jsou tradiční symboly hracích karet od 10 až po eso. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou ale vejce. Narazit můžete například na zlaté vejce, fialové vejce, červené kropenaté vejce a modré zdobené vejce. Nejméně hodnotné vejce je to poslední, které je modré a má na sobě bílé a zelené zdobení. Bonusovým symbolem je kuřátko, scatter symbolem je králíček a wild symbolem je velikonoční košík na vajíčka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti