Menu

Honey Money Mobilots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Honey Money Mobilots

Honey Money Mobilots Automat Online ZdarmaHoney Money je výherním automatem, který je určen pro opravdové milovníky hraní. Tématem tohoto výherního automatu je jedno z těch nejmenších stvoření, na které můžete narazit třeba i na vaší zahradě. Jak napovídá samotný jeho název, jedná se o včely. Automat obsahu 3D grafické prvky a překrásně barevný design. Přilákat tak může opravdovou spoustu hráčů.

Honey Money Mobilots Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má nízký rozptyl, který vám poskytne velkou dynamiku s dostatkem bonusových funkcí. Příkladem bonusových funkcí jsou spiny zdarma, které vám přinesou spoustu výplat.

Automat Honey Money vás přenese na velmi malé místo, kde budou tráva i rostliny vyšší než budovy. Kolem vás budou poletovat včely a obklopeni budete jednoduchým, ale pestrobarevným prostředím. Na celé herní obrazovce vládne slunečný den a včelky mají spoustu práce. Na spodní straně herní obrazovky se nachází diskrétní ovládací panel, který je skvělý hlavně v případě, že hrajete na mobilním telefonu.

Jak hrát

Tento výherní automat obsahuje 30 výherních linií a vsadit si můžete od 3 do 60 mincí. Vše, co musíte udělat, je nastavit své sázky, počet výherních linií a stisknout na tlačítko spin. Hrát můžete manuálně nebo využít automatickou hru. Pro získání extra výhod aktivujte možnost turbo, která vám umožní točit válci mnohem rychleji.

Hráči mohou v tomto výherním automatu získat až 500x hodnotu své sázky na linii. Jednotlivé symboly představují například skleničky s medem, květiny a včelí úly. Vaším úkolem je seřadit tyto symboly na válcích do formy výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti