Menu

Richy Witchy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Richy Witchy

Richy Witchy Automat Online ZdarmaVýherní automat Richy Witchy pro vás vytvořila společnosti Platipus a zpracovává kouzelné téma. Těmi nejdůležitějšími symboly tohoto výherního automatu online jsou tedy čarodějnice, které můžete při hraní pozorovat, jak připravují kouzelné nápoje. Automat také obsahuje velmi zajímavé animace a celý design je laděný do tmavých barev, které navozují strašidelnou atmosféru. Tou nejdůležitější součástí tohoto výherního automatu je bonusová hra. Právě zde budete moci dosáhnout na ty nejvyšší výhry.

Richy Witchy Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců se čtyřmi řádky a 40 výherními liniemi. Vaše sázky si můžete nastavit v rozmezí od 0,40 do 40 dolarů na jedno zatočení. Tento výherní automat je tak skvělou volbou právě pro hráče s vyšším herním rozpočtem. Po nastavení sázek můžete využít i funkci automatického hraní nebo válce roztočit ručně. Funkce Turbo je určena ke zrychlení hraní.

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují i symboly hracích karet v hodnotě od 10 až po eso, které patří k těm méně hodnotným symbolům. Mezi tematické symboly patří čarodějnice, kouzelnická kniha, lektvar a houby. Tím nejhodnotnějším symbolem je wild symbol a dalším speciálním symbolem je scatter symbol.

Speciální herní funkce

Za tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích vyhrajete 7 spinů zdarma. Po spuštění bonusové hry musí hráči vybrat jeden symbol, který bude mít funkci druhého wild symbolu. Může se jednat o jakýkoli symbol mimo scatter symbolu a wild symbolu. Tato bonusová funkce vám zajistí mnohem vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti