Menu

Sugar Train

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar Train

Výherní Automat Sugar Train Online ZdarmaVýherní automat Sugar Train vám přinese dětské vzpomínky na návštěvu cukrárny. Znovu zažijete ty sladké chvíle, ve kterých se nedokážete rozhodnout, jakou sladkost si vybrat. Tento výherní automat vám nabídne hned 5 válců a 25 výherních linií. Automat mimo jiné obsahuje i nespočet různých bonusů, jako jsou například spiny zdarma, které zaručeně nalákají ke hraní všechny hráče.

Výherní Automat Sugar Train Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma neobsahuje příliš mnoho funkcí, které by se hráči museli učit ovládat. Celý automat je zaměřen spíše na skvělý prožitek a velkou barevnost, která se promítá hlavně do grafické stránky. Válce byly umístěny na vlakové koleje, které vedou až do hráškově zeleného kopce. Obloha je dokonale modrá a čistá. Tvůrci tohoto výherního automatu chtěli na válce promítnout naprosto všechny sladkosti, takže jsou celé koleje, vlak i jeho kola z cukrových lízátek nebo špalků. Cukrové téma je tak zpět. Narazíte na cukrové špalky oddělující jednotlivé válce, které jsou navíc polity cukrovou polevou. Tabulka výplat vám zobrazí všechny druhy sladkostí, jako jsou například glazované koblížky, barevná lízátka, čokoládové tyčinky, muffiny a gumoví medvídci. Celá tato hra je sladká, barevná a plná chutných překvapení.

Jak hrát

V tomto výherním automatu rozhodují o počtu aktivovaných výherních linií pouze hráči. Jejich počet lze změnit pomocí tlačítek plus a mínus, které jsou zobrazeny v ovládacím panelu. Kliknutím na jednotlivá tlačítka můžete jejich počet změnit od 1 až do 25. Tak už víc neváhejte a vydejte se na toto sladké dobrodružství.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti