Menu

Illusions 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Illusions 2

Hrací Automat Illusions 2 Online ZdarmaSpousta hráčů hledá výherní automaty, které jim umožňují sázet nižší částky. Výherní automat Illusions 2 od společnosti iSoftbet k takových automatům patří. Automat má celkem 30 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Mimo to jsou zde expandující wild symboly a tři možnosti spinů zdarma, ve kterých získáte 15 spinů zdarma s násobitelem 6x. Tento výherní automat zpracovává kouzelnické téma a zve vás na kouzelnickou show, ve které bude účinkovat velmi šikovný kouzelník. Symboly automatu potom vyobrazují kouzelníkovu sličnou pomocnici, karetní symboly a květiny, které jsou tak velké, že je spatříte na míle daleko. Kvalita grafické stránky je velmi dobrá a automat si tak můžete spustit i na tabletech a mobilních telefonech s operačním systémem Android. Návratnost k hráčům tohoto výherního automatu zdarma je 96,3 %. Pokud vlastníte pouze nízký herní rozpočet, tak vám doporučujeme držet sázky na uzdě, protože funkci spinů zdarma není tak jednoduché aktivovat.

Hrací Automat Illusions 2 Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma má asi tu nejnižší hodnotu mincí. Hodnota vsazených mincí je 0,01 a 0,02 a vsadit si můžete až 10 mincí najednou. Pokud jste drobný sázkař, tak si můžete zahrát tento automat již s 0,20 na jedno zatočení. Vyšší sázkaři pak mohou na jedno kolo vsadit až 4 mince. Wild symbol vám během základní hry nabídne ty nejvyšší možné výhry s násobitelem 1x, 2x, 3x až 5x. Někdy se dokonce wild symboly mohou změnit na lepivé symboly a nabídnou vám re-spin. Navíc se nejedná o jen tak běžné wild symboly. Jsou to progresivní symboly, které rostou s každou vaší výhrou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti