Menu

Ancient Gong

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ancient Gong

Hrací Automat Ancient Gong Online ZdarmaTento výherní automat je jednoduchý pětiválec s 243 výherními liniemi. Vývojářem tohoto skvělého automatu zdarma je společnost GameArt, která je jedním z těch nejznámějších tvůrců výherních automatů zdarma na světě. Tento výherní automat má pro vás hned několik způsobů jak vás pobavit. Abyste si ale všechny tyto speciální funkce opravdu užili, musíte roztočit válce automatu. K tomu stačí stisknout pár ovládacích tlačítek. Poté se vám otevřou dveře k celé řadě bonusových funkcí včetně wild symbolů, scatter symbolů, spinů zdarma a násobitelů výher. Tento výherní automat zdarma také patří mezi jeden z těch nejlépe navržených automatů vůbec. Grafická stránka, animace a další multimediální prvky automatu jsou jednoduše bezchybné a nedají se s ničím ani porovnat. Všechny tyto prvky jsou navíc skvěle propojeny s obsahem hry.

Hrací Automat Ancient Gong Online Zdarma

 

Pro hráče je ale také důležité zmínit herní symboly. Narazíte například na smějícího se Buddhu, zlatou loď, zlatý pohár a ještě další symboly. Mimo tematicky laděných symbolů jsou zde i symboly hracích karet od 10 po eso. Samotná hra i ovládání automatu je pak velmi jednoduché. Navíc máte v tomto automatu opravdu velký rozsah možností sázek. Sázky mohou začínat na 0,01 a jít až do 0,5. Nejvyšší výhrou nabízenou tímto automatem zdarma je 1250 mincí. Zlatá loď je druhým nejhodnotnějším symbolem a symbol zlatého gongu zastupuje v této automatové hře scatter symbol, a právě tento symbol je vaším klíčem k bonusovým spinům zdarma. Wild symbol tohoto automatu má pak podobu hudební mašinky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti