Menu

4 Seasons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

4 Seasons

Výherní Automat 4 Seasons Online Zdarma4 Seasons je název nejnovějšího video automatu od společnosti Betsoft Gaming. Tento automat je postavený na čínském zvěrokruhu a hraje se na kresleném hracím poli o velikosti 5×3, které je umístěno na graficky velmi krásně provedeném pozadí s divokou přírodou. Hráči mohou vytvářet výherní kombinace na 30 fixních výherních liniích a čeká na ně opravdu spoustu výher. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,02 do 1, takže se skvěle hodí pro všechny hráče.

Výherní Automat 4 Seasons Online Zdarma

 

Na válcích se můžete setkat se všemi dvanácti znameními čínského zvěrokruhu a každé z těchto zvířat je zobrazeno jako roztomilá malá postavička se zvětšenýma očima, velkýma ušima a milým úsměvem. Mimo tyto symboly je zde přítomen i zlatý čínský symbol Jin-Jang, který je scatter symbolem uvolňujícím spiny zdarma. Dalším speciálním symbolem je wild symbol v podobě zlaté kočky. Výherní automat 4 Seasons obsahuje inovativní funkci kola osudu, na kterém je zobrazeno všech 12 zvířat zvěrokruhu. Kolo osudu naleznete v levém dolním rohu, přímo pod válci. Každých 30 zatočení se kolo otočí a imituje tak uplynutí jednoho měsíce. Zvíře, které se zastaví na vrcholku kola, je označeno jako zlaté a po zbytek kol je přidělen všem těmto symbolům násobitel 10x. Máte tak šanci na získání pořádné sumy peněz. Zvířata zobrazená po jeho pravé a levé straně budou označena stříbrně a ponesou násobitele 5x a jako poslední jsou tu zvířata na stranách stříbrných znaků, která budou označena bronzovým kolečkem a ponesou násobitele 2x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti