Menu

Alkemors Tower

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Alkemors Tower

Hrací Automat Alkemor Tower Online ZdarmaNemusíte být zrovna starým moudrým čarodějem, abyste si výherní automat Alkemor’s Tower mohli užít. A to je opravdu super, protože v tomto úžasném automatu od společnosti Betsoft narazíte na spoustu kouzel. Máte rovných 243 způsobů, jak v tomto automatu vytvořit výherní kombinaci. Vaši kouzelnou hůlku tak raději nechte spokojeně ležet doma. O vaši zábavu se mezitím postará senzační soundtrack s animacemi samotného čaroděje Alkemora. Ve výherním automatu Alkemor’s Tower objevíte celou řadu kouzelných předmětů a pamatujte si, že za tři a více stejných symbolů spojených zleva doprava na aktivní linii získáte výhru.

Hrací Automat Alkemor´s Tower Online Zdarma

 

Symboly, které vypadají jako malé lahvičky s tekutinou, jsou elementární symboly, které napomáhají vyvolat elementární kouzla. Ta potřebujete, abyste se dostali k opravdu vysokým výhrám. Spojte tak dva symboly kouzelné knihy na prvním a druhém válci a k nim na třetím válci přidejte jeden z elementárních symbolů. Tak vytvoříte příslušné kouzlo. Další symboly kouzelných knih na čtvrtém a pátém válci zvýší sílu vyvolaného kouzla. Výherní automat Alkemor’s Tower nabízí ne jednu, ale hned dvě volné hry se spiny zdarma. Spojte tři příslušné symboly, jak je naznačeno v tabulce výplat a přeneste se tak do nového kouzelného světa, kde na vás bude čekat spousta úžasných výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti