Menu

8 Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

8 Dragons

Výherní Automat 8 Dragons Online ZdarmaVýherní automat 8 Dragons je tematický výherní automat vyprávějící o dracích. Celý jeho design je proveden opravdu nádherně a výjimečné je hlavně úžasné červené pozadí, které se k tématu náramně hodí. I když má tento výherní automat karetní symboly, ty zde celkovou kvalitu automatu vůbec nesnižují. Jedná se o skvělou příležitost pro drobné hráče, protože zde snadno dosáhnou na štědré speciální funkce.

Výherní Automat 8 Dragons Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Hodnota vsazených mincí začíná na 50 centech a maximálně si můžete vsadit 100 dolarů na jedno zatočení. Nejvyšší jackpot pak má hodnotu nádherných 5000 mincí. Hráči si ale mohou užít i další skvělé výhry, které na ně čekají při aktivaci speciálních funkcí a spinů zdarma. Veškeré speciální funkce, konkrétní výplaty i jednotlivé symboly si můžete pohodlně prohlédnout v přehledné tabulce výplat, která má několik stránek. Ke hraní můžete využít funkci automatické hry. Hlavním tlačítkem pak celou hru spustíte nebo zastavíte.

Jednotlivé symboly tohoto automatu zahrnují košíky, zlaté mince, želvy, fialové draky a tygry. Speciálním symbolem automatu je zlatý drak, který je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní hrací symboly. Pomůže vám tak vytvořit mnohem více výherních kombinací. Wild symbol nicméně nemůže nahradit scatter symbol a navíc se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Wild symbol se také nachází jako stacked symbol vždy po dvou. Když během hlavní hry narazíte na celý stacked wild symbol, tak bude vaše celková výhry vynásobena 2x. Scatter symbolem je červené psaníčko, které aktivuje spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti