Menu

Fruit Warp

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Warp

Výherní Automat Fruit Warp Online ZdarmaFruit Warp je animovaný výherní automat zdarma, jehož tématem je ovoce. To se na herní obrazovce ale netočí na válcích, ale místo toho jakoby cestuje časem. Asi vám je tedy jasné, že tento výherní automat se nepodobá žádnému jinému automatu, který jste již zkusili. Jakmile si tento výherní automat spustíte, zobrazí se před vámi naprosto vše nové. Na herní obrazovce se najednou zobrazí devět ovocných symbolů, které se nenachází na válcích, ale jen tak volně levitují v prostoru bez žádného pořádku. Když na válcích automatu zobrazíte jeden druh ovoce minimálně třikrát, získáte výhru. Platí samozřejmě pravidlo, že čím více stejných symbolů, tím vyšší také budou vaše výhry. Další šance na získání obrovských výher získáte také díky bonusovým funkcím.

Výherní Automat Fruit Warp Online Zdarma

 

Tento výherní automat je velmi originální. Při stisknutí tlačítka spin se před vámi vyobrazí čistá zelená plocha, na které z časové díry přilétne devět ovocných symbolů. Jednotlivé symboly jsou navíc graficky tak dobře ztvárněné, že vám bude připadat, že se na válce díváte přes 3D brýle.

Jak hrát

V tomto výherním automatu nečekejte žádné válce ani výherní linii. Vaše sázky si můžete upravit před každým kolem, ale také můžete nastavit ostatní prvky automatu, jako je například zvuk a jeho hlasitost. Nastavení automatu vám také umožní změnit rychlost hraní. Každé kolo můžete spustit mezerníkem a také můžete vypnout úvodní intro.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti