Menu

Bandits Bounty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bandits Bounty

Výherní Automat Bandits Bounty Online ZdarmaJedním z těch nejslavnějších období v Americké historii je období divokého západu. Z této doby se tradují příběhy o mužích, kteří se vydali cestou zločinu a dali se na útěk. A za nimi vyrazili lovci odměn, mezi které budete patřit také vy. Válce automatu jsou orámovány vjezdem do jednoho ze západních městeček a nad ním se nachází logo s názvem automatu. Symboly tohoto automatu online vypadají jako opravdové, jejich grafická stránka má velmi vysokou kvalitu a patří mezi ně například šerifův odznak, lebky krav, banditi, šerifové a banditky. Tematické symboly doplňují symboly písmen a čísel, které jsou ale svým stylem sladěny s divokým západem. Design celého automatu je zkrátka perfektně dokonalý.

Výherní Automat Bandits Bounty Online Zdarma

 

Abyste v tomto výherním automatu uspěli, musíte být rychlejší než banditi, které budete lovit. Herní rozhraní automatu je velmi intuitivní a je propojeno přímo s vaší klávesnicí. Použít můžete šipky doprava a doleva pro zvýšení nebo snížení počtu aktivních výherních linií. Šipky nahoru a dolů můžete použít pro zvýšení nebo snížení vaší sázky.

Pokud si přejete vsadit maximální sázku, tak stiskněte písmeno W a maximální sázka bude nastavena. Také můžete využít automatickou hru. Zde si předvolíte počet automaticky odehraných kol, které si přejete hrát. Pokud jste připraveni, stiskněte pouze tlačítko spin a dejte se do točení válci.

Funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje celkem 20 výherních linií a rozhádá se na 5 válcích. Celou hrou vás bude doprovázet soundtrack, který ve vás vyvolá obrovské napětí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti