Menu

Si Xiang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Si Xiang

Automat Si Xiang Online ZdarmaVýherní automat Si Xiang v sobě skrývá prvky taoismu a zpracovává také téma čínské kultury. Tento automat si můžete zahrát na 5 válcích s 9 výherními liniemi na každé platformě společnosti Playtech.

Automat Si Xiang Online Zdarma

 

Téma tohoto automatu vypráví příběh o bájných stvořeních, která jsou pro čínskou kulturu typická. Těmito stvořeními jsou černá želva, bílý tygr, rudý pták a modrý drak. Tato stvoření jsou zároveň těmi nejhodnotnějšími symboly tohoto automatu. Mimo nich ale na válcích narazíte i na wild symboly a scatter symboly. Automat nicméně neobsahuje žádné bonusové funkce ani spiny zdarma, ale díky těmto symbolům i tak dokážete vyhrát obrovské částky.

Herní symboly

Taoismus je vírou, která vychází z toho, že existují čtyři symboly, které reprezentují čtyři období a čtyři oblasti Číny. V čínštině se jim říká Si Xiang. Patří mezi ně Meng Zhang, kterým je drak reprezentující východní čínské modré vody a jaro. Ling Guang je ptákem, který reprezentuje červenou horkou zemi na jihu Číny a léto. Jian Bing je tygr, který reprezentuje západní čínskou poušť a podzim a nakonec je zde želva, která se nazývá Zhi Ming a reprezentuje zimu a sever Číny. Všechna tato zvířata byla chycena a zajata, aby byla ukázána jejich velikost a síla, která se od bájných zvířat očekává. Automat obsahuje také symboly hracích karet v hodnotách 9, 10, J, Q, K a eso. Scatter symbolem tohoto výherního automatu je jeho logo.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti