Menu

Zeus the Thunderer

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zeus the Thunderer

Zeus the Thunderer Automat Online ZdarmaVýherní automat Zeus The Thunderer je tou pravou hrou pro chvíle, kdy hledáte nějaký opravdu zábavný titul. Tento výherní automat vás přenese na posvátné řecké pohoří, ve kterém se budete moci setkat s mocnými bohy starověkého Řecka. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií. Tuto hru si můžete v klidu vyzkoušet a užít si tak spoustu odměn, které vám bohové z Olympu sešlou.

Zeus the Thunderer Automat Online Zdarma

 

Pokud chcete získat odměny od toho nejvyššího boha, budete potřebovat 3 linie zaplněné různými symboly na různých výherních liniích. Výherní kombinace automatu Zeus The Thunderer začínají vždy na válci nejvíce vlevo. Zeus samotný zde může vytvořit dva speciální symboly, které vám pomohou k těm nejvyšším výhrám. Portrét Dia má speciální schopnosti a může tak nahrazovat všechny ostatní symboly tohoto hracího automatu, ale nedokáže nahradit symbol blesku.

Speciální symboly

Ruka držící blesk je symbolem síly a moci Dia a v tomto výherním automatu vám pomůže k získání spinů zdarma. Hráči, kteří získají 3, 4 nebo 5 těchto symbolů si mohou zahrát postupně 1, 2 nebo 10 spinů zdarma. Spiny zdarma jsou navíc spuštěny nezávisle na tom, zda jsou tyto symboly zobrazené na výherní linii nebo ne. Jakmile se do hraní tohoto výherního automatu pustíte, dostane se vám pozvánky na horu Olymp od samotného Dia. Z vaší strany by bylo jistě nevhodné tuto pozvánku odmítnout a navíc této pozvánky můžete využít ve váš prospěch.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti