Menu

Dwarven Gold Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dwarven Gold Deluxe

Automat Dwarven Gold Deluxe Online ZdarmaTrpaslíci mají v zemi ukryto spoustu neuvěřitelných pokladů, které se nyní můžete vydat hledat. Tento herní automat online zve všechny hráče na nezapomenutelné dobrodružství, na jehož konci se můžete i vy stát majitelem těchto hodnotných pokladů. Automat se vyznačuje plynulou grafickou stránkou, jednoduchými pravidly a spoustou příležitostí na získání výher. Je jen na hráčích, aby vymysleli ten nejlepší způsob, jak dosáhnout na nabízený jackpot.

Automat Dwarven Gold Deluxe Online Zdarma

Tento výherní automat je zasazen do fantazijního světa, který je naplněn záhadnými stvořeními. Konkrétně budete přeneseni do trpasličí vesnice se spoustou pestrobarevných malých domečků, které mají podobu různých hřibů. Válce jsou pak ohraničeny nádhernými květy a spoustou rostlin.

Výherní automat Dwarven Gold Deluxe se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 fixními výherními liniemi. Cílem hráčů je na výherních liniích tvořit výherní kombinace. Menu hráčům dovolí nastavit si počet mincí, které chtějí na jednotlivé výherní linie vsadit. Nastavit je také možné hodnotu vsazených mincí. Jakmile máte všechno nastavení hotové, stačí už jen kliknout na tlačítko spin.

Symboly

Tento výherní automat má hned dvě skupiny symbolů. Klasickými symboly jsou normální hrací karty od 10 po eso. Tyto symboly jsou běžnými symboly a tvoří výherní kombinace ze 3, 4 nebo 5 stejných symbolů, za které vám vyplatí od 2 do 150 mincí. Mezi speciální symboly patří 4 trpaslíci a truhlice s poklady. Za tyto symboly můžete získat od 20 až do 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti