Menu

River Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

River Queen

Výherní Automat River Queen Online ZdarmaTento výherní automat je opravdu pestrý, přesně jak byste od automatu s názvem River Queen očekávali. Možná dokonce budete chtít během hraní snížit jas vaší obrazovky, protože tento automat je velmi lákavý pro vaše oči a jen tak se ho nenabažíte. Jedná se o výherní automat zdarma od společnosti Euro Games Technology Software. Můžete ho po nějakou dobu vyzkoušet zdarma, poté budete požádáni o hraní za reálné peníze. Na stránkách Quasar Gaming jsou všechny vklady naprosto bezpečné, protože stránka je zakódována pomocí kódu SSL, který vaše transakce ochraňuje.

Výherní Automat River Queen Online Zdarma

 

Tato hra má běžných 5 válců a 30 výherních linií, což je na normální poměry docela vysoké číslo. I zde si sami volíte počet výherních linií, se kterými chcete hrát a výši sázky na linii. Vše můžete po každém zatočení změnit. Tento výherní automat nabízí tradiční hazardní funkce a je tak opravdu autentický. Občasní hráči si ho určitě oblíbí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti