Menu

Brilliants On Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Brilliants On Fire

Hrací Automat Brilliants On Fire Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vám nabídne kompletní zábavu doplněnou speciálními prvky. Automat pochází od společnosti Casino Technology a nebude vás zatěžovat komplikovanými pravidly ani příběhem. Naprosto vše v tomto automatu se řídí jednoduchými pravidly, která vám umožní vyhrát velmi vysoké výhry. Celé válce při tom budou pokryty třpytivými diamanty.

Hrací Automat Brilliants On Fire Online Zdarma

 

Brilliants on Fire je klasickým výherním automatem, který je jednoduchý, ale vyznačuje se také celistvou grafickou stránkou. Při hraní je možné narazit na pár detailů, které mohou odvést vaši pozornost. Válce automatu jsou velké a zabírají téměř celou herní obrazovku. Zbývá nicméně dostatek prostoru pro ovládací panel, který je tradičně umístěn na spodní části herní obrazovky a na název automatu, který je umístěn na vrchní části. Hlavní vizuální atrakcí automatu jsou diamanty, které jsou tak zářivé, že jim žádný hráč neodolá.

Od tohoto výherního automatu ale nemůžete očekávat nic víc než klasické funkce. Automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Každá výherní linie označuje pozici na válcích, na které můžete tvořit výherní kombinace, za něž získáte výhry. Než se pustíte do hraní, věnujte pozornost nastavení hodnoty vaší sázky. Poté můžete stisknout tlačítko spin a válce roztočit.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují z větší části drahé kameny. Mezi ně patří modré kameny, zelené kameny, žluté kameny a fialové kameny. Vaší odměnou za ně bude přes 100 kreditů. Mezi méně běžné symboly patří červené kameny, zlaté kameny, růžové kameny a diamanty. Tím nejhodnotnějším symbolem je právě diamant.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti