Menu

Midnight Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Midnight Rush

Hrací Automat Midnight Rush Online ZdarmaMidnight Rush je výherní automat se strašidelným tématem, který se odehrává na hřbitově. Ponurou atmosféru automatu propůjčují všudypřítomné oranžovo-hnědé stromy. Tak neváhejte, nastavte si výši vaší sázky a zkuste aktivovat bonusovou hru.

Hrací Automat Midnight Rush Online Zdarma

 

V průběhu hraní budete mít možnost aktivovat násobitele výher. To se vám při tvoření výherních kombinací nepodaří snadno, ale pokud se vám výherní kombinace nepodaří vytvořit, tak si i tak můžete násobitele výher vylosovat spolu s jinými možnostmi. Losování proběhne vždy po kliknutí na tlačítko spin a nejvíce si můžete vylosovat násobitele 6x.

Za pět, čtyři nebo tři symboly měsíce v úplňku na aktivní výherní linii budete moci zvolit jeden z odpovídajících symbolů z poskytnutého vzoru. Hrajte dál až do chvíle, než narazíte na symbol Collect.

Bonusová hra

Tento výherní automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 3×5 a obsahuje 25 výherních linií. Wild symboly tohoto automatu se mohou zobrazit na pátém válci a v bonusové hře Příšerné peníze mohou nahradit všechny ostatní herní symboly. Ničeho se ale neobávejte, protože pro hraní bonusové hry nepotřebuje žádné speciální schopnosti. Forma bonusové hry je bonus výběru z možností, což není zas tak kreativní, ale to zde není příliš důležité. Hlavní je spíše vysoká kvalita výplat, na které v tomto výherním automatu budete moci dosáhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti