Menu

Princess Royal

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Princess Royal

Automat Princess Royal Online ZdarmaPrincess Royal je výherní automat online, který na válce přináší spoustu šperků, drahých aut a jiných luxusních předmětů. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformě společnosti BGaming a užít si tak třpytu, královských pokladů a vznešeného životního stylu opravdu do sytosti.

Automat Princess Royal Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu vypadají, jakoby se za nádherného slunečního dne vznášely mezi nadýchanými obláčky. Celá tato scéna vám může snadno připomínat nebeský ráj. Tento hrací automat se vyznačuje svojí dokonalostí a elegantností, ale chybí mu originalita a moment překvapení.

Doprovodná hudba v tomto hracím automatu chybí a veškeré zvukové efekty byly minimalizovány na arkádovou doprovodnou hudbu hrající při roztočení válců a na pár dalších zvukových efektů.

Automatová hra Princess Royal se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Vaše sázky si můžete nastavit od 0,10 až do 1 mince, ale také si můžete nastavit počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát. Veškeré hodnoty můžete změnit v možnosti Nastavení. A kdybyste nechtěli ztrácet čas manuálním roztáčením válců, můžete využít funkci automatického hraní.

Herní symboly

Tabulka výplat tohoto výherního automatu obsahuje celkem 11 symbolů. První skupinou symbolů jsou klasické hrací karty, které mají hodnotu od 9 až po eso. Tyto symboly mají tu nejnižší hodnotu. Zbytek tabulky výplat zahrnuje drahé předměty, jako jsou rubínové srdce, koňská podkova pokrytá diamanty, červené sportovní auto, prsten a luxusní hotel na pláži.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti