Menu

Golden Lamp

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Lamp

Golden Lamp Automat Online ZdarmaGolden Lamp je velmi příjemně vypadající výherní automat zdarma, který vám nabídne pořádnou dávku zábavy. Tento výherní automat vypráví známý příběh o Aladinovi a jeho kouzelné lampě. V této hře se tak můžete setkat se všemi postavami z tohoto příběhu, které doprovází jejich nejcennější předměty. Ve srovnání s ostatními výherními automaty od společnosti BF Gaming je ale grafický design a kvalita animací tohoto automatu na poněkud nižší úrovni. Mimo toho nemá ale tento výherní automat naprosto žádné vady. V podstatě se jedná o základní výherní automat s 5 válci, 3 řádky a 10 výherními liniemi.

Golden Lamp Automat Online Zdarma

 

Počet výherních linií nemůže být změněn, ale hodnota mincí ano. Změna hodnoty mincí je pro hráče jedinou možností, jak změnit výši svých sázek. Není to ale vůbec špatné. Jednoduchost tohoto výherního automatu přitahuje velkou spoustu nadšenců do výherních automatů včetně naprostých nováčků. Hodnotu mincí můžete nastavit od 0,01 do 5, a hodnota sázek tedy může být od 0,05 do 50 na jedno zatočení. Nejnižší sázka nese i nejnižší riziko. Pokud jste začínajícími hráči, tak vám doporučuji začít s nejnižší sázkou, ale to největší vzrušní s tímto automatem zažijete při vsazení maximální sázky. A to zahrnuje i možnost vyhrát tu nejvyšší možnou výhru. Tou nejvyšší výhrou tohoto automatu je 25 000 mincí za jedno zatočení. Navíc můžete v tomto výherním automatu vyhrát i spoustu spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti