Menu

Under the Sea 1×2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Under the Sea 1×2

Výherní Automat Under the Sea 1x2 Online ZdarmaUnder the Sea je fantastický výherní automat zdarma, který vytvořila společnost 1×2 gaming. Díky tomuto skvělému výhernímu automatu se můžete ponořit do mořských hlubin, aniž byste opustili pohodlí svého domova. Zážitky, které nabízí tento výherní automat, jsou naprosto stejné jako reálné potápění. Odlišné je pouze to, že při potápění v tomto výherním automatu máte šanci vyhrát úžasné výhry. Naprosto vše v tomto výherním automatu je spojeno s tématem moře. V tomto nádherném výherním automatu zdarma naleznete mořské koníky, korály, kraby a dokonce i želvy. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je mořský koník, který vám vyplatí až 350x vaši původní sázku. Hodnotné výplaty vám také přinesou symboly krabů, mušlí i medúz, které vám vyplatí 100násobek vaší původní sázky. Tento výherní automat zdarma ale obsahuje také bonusové funkce, které vaše výhry výrazně pozvednou.

Výherní Automat Under the Sea 1×2 Online Zdarma

 

Bonusovými symboly jsou wild symboly a scatter symboly. Wild symbol má podobu nádherného oranžového klauna (ryba), který může vaše nevýherní kombinace změnit na kombinace výherní. Scatter symbolem je želva, která má ještě lepší vlastnosti než wild symbol. Nabízí okamžité peněžní výhry a spiny zdarma. V závislosti na počtu želv, které naleznete, můžete aktivovat až 15 spinů zdarma. Navíc si tuto skvělou hru můžete vychutnat na všech nejnovějších mobilních zařízeních, jako jsou například chytré telefony s operačním systémem Android, tablety, iPhony a iPady. Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Minimální sázka činí 0,25 mince na jedno zatočení. Podvodní výherní automat Under the Sea zdarma si tak mohou užít naprosto všichni hráči, bez ohledu na výši jejich herního rozpočtu a bez ohledu na zařízení, které používají.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti